PortalliPortalli  ForumForum  AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  YöneticilerYöneticiler  Giriş yap  

Paylaş | 

Kurban kendi eliyle şifresini size yollasın

YazarMesaj
H@CKER
HTT Üyesi
HTT Üyesi

Erkek
Meslek : H@CKER\'LİK

MesajKonu: Kurban kendi eliyle şifresini size yollasın   Paz Ağus. 12, 2007 8:38 am

Arkadaşlar Şimdi yeni bi mail hack le birlikteyiz daha önceki konuyu biraz daha genişlettik Yine portstaff , yada staffmsnhizmetleri vs. vs. gibi bir mail alıyoruz . hotmailden . böyleliklee şansımızı biraz daha yükselteceğiz kimse yemez demeyin Gerçekden bu hayatta yemez bunu diyen kişiler dahi yiyor çünkü konu gerçekden sağlam Önceliklee Sağlam bi face kullanıyoruz (formmail.com dan bi üyelik alıyoruz bunu kendi kodlarımızla değiştiriyoruz ve işleme başlıyoruz yani uzun uzadıya anlatmak istemiyorum html kodlarını değiştir vs.. vs.. yani bi fake oluşturuyoruz Sonra bide domanin alıyoruz ben kayyo comu seçtim kolay olduğu için Ftp yoluylaa fake yi yolluyoruz . yani adresimiz www.kullaniciadi.kayyo.com/dosyaismi.html şeklinde oluyor

Aşşağıdaki yazıyı açmış olduğumuz mail den yeni ileti oluşturup yazıyoruz biraz renklerndirme yapıyoruz hayal gücünüzü kullanın ve aşşağıdaki linkede köprü metini oluşturup kendi domainimize yönlendiriyoruz ve kurban bu linke tıkladığında direk olarak fake Hotmail sayfasını açıyor kullanıcı adını ve şifresini yazdığında otomatik olarak size geliyor . Takıldığınız yerde yardımcı olurum ekteki resmi inceleyebilirsiniz

Değerli Msn Messenger kullanıcısı;

Hesabınızın son aktivite tarihi 31.12.06'tir Eğer hesabınızın aktivite işlemlerini http:\\www.hotmail.com.activasyon.html linkine tıklayarak aktif hale getiriniz. Aksi halde hesabınız kapatılacaktır.
Yeni parolanız hesabınız aktif edildiği anda size gonderilecektir.

Staff Msn Activity Hizmetleri Microsoft A.Ş © 2006 Microsoft Tüm Hakları Saklıdır.

MSN Giriş Sayfası | Hotmail | Messenger | Mobile
Önerileriniz | Yardım
2006 Microsoft KULLANIM KOŞULLARI Gizlilik İlkesi MICROSOFT ISTENMEYEN POSTALARDAN KORUMA ILKESI

buyrun gelen mail bu
Kullanıcı profilini gör
xir
HTT Üyesi
HTT Üyesi

MesajKonu: Geri: Kurban kendi eliyle şifresini size yollasın   Perş. Ağus. 16, 2007 7:14 am

eyw Saol
Kullanıcı profilini gör

Kurban kendi eliyle şifresini size yollasın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Siteye Üye olan kullanıcıların Şifresini Çalmak
» Bu DA beNdeN sizE msN NicLeRii
» WWII _ Battle _ Tanks _ T - 34 _ Vs _ Tiger - FLT (kendi Uploadımdır)