PortalliPortalli  ForumForum  AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  YöneticilerYöneticiler  Giriş yap  

Paylaş | 

İP Bulmak Bebek İşi Bu Programla:D;Winamp Açar Gibi İp bulca

YazarMesaj
H@CKER
HTT Üyesi
HTT Üyesi

Erkek
Meslek : H@CKER\'LİK

MesajKonu: İP Bulmak Bebek İşi Bu Programla:D;Winamp Açar Gibi İp bulca   Perş. Ağus. 16, 2007 9:05 am

Arkdaşlar merhaba öncelikle bu program sayesinde ip bulmak %100 önce programi açin sonra hiç bir site yada konuşma penceresi açik olmasin.ipsini ogrencegimiz kişinin penceresi açık olsun ve ona sadece selam fln yazin yetiyo.Ondan sonra programin içinde şarkı başlatir gibi play butonu var ona tiklayin 8,9 tane ip geliyo.Ama kariştirmassiniz çünkü iplerin yaninda kimin ipsi oldugu nereye ait oldugu yaziyo rapidshare.com cv5.zip link bu ben bile ip bulabiliyorum arkadaşlar Sizde bunun sayesinde %100 blursunuzDosya virüssüzdür.tabi yorumlari isterim bide teşekkürleri hayirli olsunkolay gelsinArkadaşlar Program demoymuş şimdi düzenledim Dikkat ederseniz setupu arşiv olarak verdim süresi dolunca siler geri yüklersiniz iki saniyede yüklüyo zaten
Kullanıcı profilini gör
Gkhan26
HTT Üyesi
HTT Üyesi

Meslek : Hacker !

MesajKonu: Geri: İP Bulmak Bebek İşi Bu Programla:D;Winamp Açar Gibi İp bulca   Perş. Ağus. 16, 2007 9:47 am

Eyw...
Kullanıcı profilini gör
xir
HTT Üyesi
HTT Üyesi

MesajKonu: Geri: İP Bulmak Bebek İşi Bu Programla:D;Winamp Açar Gibi İp bulca   Perş. Ağus. 16, 2007 9:48 am

sagol kardeş
Kullanıcı profilini gör

İP Bulmak Bebek İşi Bu Programla:D;Winamp Açar Gibi İp bulca
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vücudumuzda SistemLer Fen biLgisi