PortalliPortalli  ForumForum  AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  YöneticilerYöneticiler  Giriş yap  

Paylaş | 

mail hack

YazarMesaj
Hacker Namzeti
HTT Üyesi
HTT Üyesi

Erkek
Meslek : Hack|Hack

MesajKonu: mail hack   Çarş. Ağus. 01, 2007 3:41 pm

Fake Mailla Hacking

Mail hackde belli yöntemler kullanılır ama genelde herkesin bildiği fake mail yöntemi
çoğunluktadır.Fake mail yönteminin mantığı aslında çok basittir.Hacklenecek kişinin bir
şekilde bizim hazırladığımız sayfaya girmesiyle şifre ve k.adı bizim elimize geçer.
Bunun için ilk olarak bir sayfa hazırlamamız gerekir.Bu sayfa kişinin kullandığı mail servisinin giriş sayfası gibi
gözükmeli ve hacklenecek adamda buna kanıp bizim hazırladığımız sayfada bilgilerini girmelidir.
Örneğin hotmail.com da mail hesabı olan birini hacklemek istiyoruz.Bunun için ilk olarak bir sayfa hazırlamamız gerekir ve
bu hazırlayacağımız sayfa hotmail.com un giriş sayfasına benzemelidir.Yada hotmail.com da bir hata sayfası şekli verip adamın
k.adı ve şifresini girmesinide sağlayabilirsiniz.Zignarut team üyeleri arşivimizde hazır fake sayfalarını bulabilirsiniz.
Şimdi ilk olarak bu sayfayı hazırladıkdan sonra herhangi bir ücretsiz host veren siteden hesap alıp oraya sayfanızı koymalısınız
İşte bu aşamlardan sonraki iş tamamen sizin fantazinize kalmış.Adamı birşekilde o sayfaya yönlendirmelisiniz.
Bunun içinde kısaca birşeyler yazayim.Şimdi adama msn@microsoft.com dan gelen bir mail gönderiyorsunuz ve adamın hotmailinda problem
olduğunu problemi düzeltmesi için aşşağıda sizin verdiğiniz linke tıklaması gerektiğini söylüyorsunuz.Açılan sayfadada bilgilerini girip
yazıya ulaşabileceği gibi birşeylerde yazabilirsiniz.Sonuçta adam eğer sizin sayfaya girerse ve sayfaya kanıp bilgilerini girerse
k.adı ve şifresi elimizde demektir.Eğer ben nasıl msn@microsoft.com gibi bir mail adresinden mail gönderebilirim diyorsanız bunu yine arşivimizde bulunan
mail programları sayesinde rahatlıkla yapabilirsiniz.

Tabiki yukarıda atladığım önemli bir bölüm var buda sayfayı nasıl hazırlayacak olmanızdır.
Aslında sizin yapacağınız hotmail.com da bulunan kodların arasına ufak bir kod sıkıştırıp yeni bir sayfa oluşturmanız.
Bu kodu sıkıştırıp oluşturduğunuz sayfada kullanıcı , bilgilerini girip login olduğu anda sizin belirlediğiniz mail adresine girmiş olduğu
bilgiler otomatik olarak gelmekte.

Fake mail sayfalarını yapmakla uğraşmak istemiyorsanız , arşivimizde bulunan hazır fake mail sayfalarınız kullanabilirsiniz.
Bu hazır sayfalarda sadece bilgilerin hangi mail adresine geleceğini yazmanız yeterlidir.

Konu hakkında hala aklınızda soru işaretleri varsa lütfen bana zignarutsilver@gmail.com adresinden ulaşın.

Bu arada eğer ben bu sayfa hazırlamayla mail işleriyle uğraşamam diyorsanız
http://members.lycos.co.uk/sasaphp/index.php adresinden bu işleri daha çabuk halledebilirsiniz.
Ancak bu bence geçici bir çözümdür. O yüzden bu yöntemi öğrenmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Fake sayfaları hazırlamaya başlamak için arşivimizde bulunan hazır fake sayfalarının kodlarını inceleyebilirisiniz.

2-Mail Bombla Hacking

Evet diğer bir mail hack yöntemi olan mail bomb lada istediğiniz mailları kolayca hackleyebilirsiniz.
Ancak bu yöntemle hacklenen kişinin eski maillarına bakamaz ve mail şifresini öğrenemezsiniz.
Bu yöntemin kısaca mantığı şudur:
Kurbana çeşitli programlar sayesinde kurbanın mailinin kapasitesini dolduracak kadar mail gönderir
ve kapanan mailin üzerine konarsınız ve mail adresi artık sizin olur.
Örneğin bir hotmail hesabına 3000 tane mail gönderirsiniz ve hemen kapanan mailı üzerinize alırsınız.
Ama bu yöntemle gmail.com gibi 1gb kapasiteli mailları hacklemek imkansız gibi birşeydir.

3-Brute Forcela Hacking

Şimdide başka bir mail hack yöntemi olan deneme yanılma adını verdiğim yöntemden bahsedeceğim.
Bu yöntem aslında çoğu kişinin aklına gelen bir yöntem ama yine neredeyse kimsenin uygulamadığı
bir yöntemdir.Bu yöntemin mantığıda çeşitli programlar yardımıyla binlerce şifre oluşturup yine
başka programlarla oluşturduğumuz bu sayfalarca şifreyi kurbanın maili üzerinde denememizdir.
Bu şifre oluşturma işlemi worldlist programlarıyla yapılır mesela programda 8 karaktere kadar sayı yada
harf veya her ikisi birden gibi şifreler oluşturup başka programlarlada bu oluşturduğunuz şifreleri kişinin mail
hesabı üzerinde hızlıca denersiniz.Bu işlem çok uzun bir işlem olmasına rağmen bence en etkili yollardan biridir.
Böylece kişi hack işlerinden çakıyorsa bile bu yöntemle adamın şifresini ele geçirebilirsiniz.
Bu arada bu programlarıda sitemizde bulmanız mümkün.

Son olarak ben buna deneme-yanılma yöntemi desemde bu yöntemin genel ismi Brute Force dur.Genelde sitelerde bu başlık altında bilgiler bulabilirsiniz.

4-Gizli Soruyla Hacking

Diğer bir mail hack yöntemide gizli soruyu bulmadır.
Aslında bunu herkes biliyor ama yinede burada bunada kısaca değinmek istiyorum.
Bu yöntemle bir şekilde adamın gizli sorusuna ulaşırsınız ve cevap doğru ise
mailı hacklersiniz.Ama tabiki buna doğru cevap vermek için kurbanı iyi tanımanız gerekiyor.
Ama işin en önemli bölümü tabiki bu gizli soruya ulaşmak.İşte orada zaten problemler başlıyor.
Tabiki yinede bunlarında püf noktaları var.

Bu konudaki güncel püf noktaları forumlarda bulabilirsiniz.

5-Trojen,Keylogger vs. Hacking

Bu yöntemle hack bence diğerlerine göre en iyi hack yöntemi.Çünkü bu yöntemmle hacklediğiniz kişilerin sadece maillar şifrelerini değil , bilgisayarındaki işe yarar tüm şifreleri alıyorsunuz yani iss şifresinden tutun herhangi bir site üyeliğinin şifresi.
Bunun için karşı tarafa trojan yada keylogger dediğimiz casus dosyaları
gönderiyoruz.Ve onların sayesinde kurbanların bilgilerini elegeçiriyoruz.

Ne Bizi Sevecek Bir Kız Bulabildik;
Ne De Onların Sevebilecekleri Kadar Basit Olabildik.

BENİM DUYGULARIM YOĞUN BE GÜZELİM!!!
Kullanıcı profilini gör http://hackturkiye.buygoo.net/
K@NUNSUZ
HTT Üyesi
HTT Üyesi

Erkek
Meslek : Hacker

MesajKonu: Geri: mail hack   Çarş. Ağus. 01, 2007 4:28 pm

Sitede Hasali Abime Köpeklik Vazifemi Yerine Getiremedim.Ondan Dolayı Benim İşimi Gece Halletti Sad
Kullanıcı profilini gör http://hackturkiye.buygoo.net
Hacker Namzeti
HTT Üyesi
HTT Üyesi

Erkek
Meslek : Hack|Hack

MesajKonu: Geri: mail hack   Çarş. Ağus. 01, 2007 8:16 pm

yiyen yine yiyor.
sen biliyon ama başkları bilmiyor.

Saygılarımla...

Ne Bizi Sevecek Bir Kız Bulabildik;
Ne De Onların Sevebilecekleri Kadar Basit Olabildik.

BENİM DUYGULARIM YOĞUN BE GÜZELİM!!!
Kullanıcı profilini gör http://hackturkiye.buygoo.net/

mail hack
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Wan Ip Bul & Gönder V2.00